menusearch
heyatehemaseyehosseini.ir

آرشیو کلی اخبار صفحه یک

جستجو
پایگاه جامع گفتمان اسلامی پایگاه جامع گفتمان اسلامی اسلام بیش و پیش از هر چیزی بر ارتباط و کلام خدا با انسان (قرآن) با واسط فیضی چون پیامبر مکرم اسلام استوار است. قرآن معجزه پیامبر اکرم (ص) معجزه ای جاوید و گفتمانی است.پایگاه جامع گفتمان اسلامی سعی در معرفی پایگاه های اطلاعاتی موثقی دارد که در حدبضاعت مبین این گفتمان هستند. پنج شنبه پانزدهم مهر ۰۰ حسینیه ارشاد گام دوم انقلاب خواهیم بود حسینیه ارشاد گام دوم انقلاب خواهیم بود مصطفی قوامی عضو موسس و از اعضای هیئت اجرایی هیئت حماسه حسینی در مطالبی کوتاه اظهار داشت: نقشی که برای حسینیه حماسه در نظر گرفته ایم ما را جامع و مانع در مسیر تمدن اسلامی قرار می دهد. همانگونه که حسینیه ارشاد پیش از انقلاب اسلامی نقش موثری در سامان دهی نیروهای انقلابی، تبیین انقلاب و کادرسازی داشت در هیئت حماسه هم سعی می کنیم با اتکاء به آراء و نظرات شهید بزرگوار مطهری و سایر اندیشمندان انقلاب اسلامی همچون مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای نقش موثری در گام دوم انقلاب و در زمان استقرار نظام جمهوری اسلامی و حکومت اسلامی بر مردم بازی کنیم. جمعه دوم اسفند ۹۸  شهادت بزرگ و احیای یک امت شهادت بزرگ و احیای یک امت شهادت واژه ی غریبی ست شهادتی که نصیب امام حسین ( ع) شد لایق هر انسانی نیست و شهادت نشانه های دارد من جمله حیات و حیات بخشی پس از آنست. گروه ها و جمعیت های مختلفی در حوزه تمدنی اسلام هستند که از واژه شهادت استفاده می کنند تا رنگ و لعاب خدایی به کارها و نیاتشان بزنند اما موفق نمی شوند اما داستان شهادت حاج قاسم داستانی ست که نشانه های شهادت و عظمت الهی در جای جای آن بر همگان مشخص شده است و شده غبطه ای برای ما.
در این مقاله سعی می کنیم به ابعاد مختلف ترور و شهادت حاج اسم سلیمانی بپردازیم و آنچه گفته نشده بگوییم...
جمعه دوم اسفند ۹۸
برگزاری مراسم شب شهادت حضرت زهرا (س) برگزاری مراسم شب شهادت حضرت زهرا (س) به همت بانوان حسینی و فاطمی هیئت امسال ( 1398) برای اولین بار مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در منزل خانواده محمدی نویسی در کیانشهر برگزار شد. سه شنبه بیست و نهم بهمن ۹۸ در پاسداشت سریال پناه آخر در پاسداشت سریال پناه آخر صدا و سیما برای ایام محرم و صفر امسال (1398) هم سریال های مناسبتی در نظر گرفته بود. یکی از همین سریال ها که دو روز پیش چهارشنبه شب قسمت پایانی اش روی آنتن رفت، سریال پناه آخر بود.
داستان این سریال مربوط به زمین آباء و اجدادی یک حسینیه خانوادگی است که مورد اختلاف عمو (حاج مرتضی) و برادرزاده تازه از فرنگ برگشته اش بر می گردد. همین اختلاف منجر به شکل گیری یک دعاوی حقوقی، زندان رفتن حاجی مرتضی (بیژن امکانیان ) و در نهایت مرگ او (شهادت این جانباز جنگ و جبهه) منتهی می شود.
جمعه دهم آبان ۹۸